Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończył się pierwszy rok realizacji projektu „W lżejszym ciele zdrowia wiele” polegającego na organizacji bezpłatnego aerobiku dla kobiet w Gminie Skrzyszów. Ponad 100 pań w okresie od września 2012r. do maja 2013r. poprzez regularne uczestnictwo w zajęciach podnosiło swoją sprawność i kondycję fizyczną.

Dodatkowo panie starały się poprzez ruch wpłynąć na poprawę wagi i odpowiednią modelację figury. Szczegółowo o efektach projektu można przeczytać w załączonej prezentacji oraz obejrzeć pokaz umiejętności zaprezentowany przez uczestniczki na podsumowaniu projektu.

To pionierska inicjatywa gdyż do tej pory kobiety z gminy Skrzyszów, jeśli chciały uczestniczyć w zajęciach aerobiku musiały za zajęcia płacić. Klub Kobiet Kreatywnych GRACJA jako stowarzyszenie stworzone przez kobiety dla kobiet podjął z sukcesem próbę aktywizacji sportowej mieszkanek gminy poprzez organizację bezpłatnych zajęć aerobiku. Projekt będzie kontynuowany już od września. Zwiększy się liczba grup i ich liczebność. Wszystkie chętne panie zapraszamy.