Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zobacz galerię...

W lipcu zakończył się pierwszy projekt realizowany przez nasz Klub. W ramach projektu zostały przeprowadzone szkolenia z zakresu W ramach projektu został przeprowadzony cykl spotkań edukacyjnych i warsztatów, których tematem było przybliżenie wiedzy na temat prawidłowej opieki nad osobą niepełnosprawną w domu przez domowników i innych członków rodziny we wszystkich miejscowościach naszej Gminy.

Broszura informacyjna-pobierz...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Ponadto ze środków pozyskanych z FUNDACJI EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU WSI POLSKIEJ, z której nasz Klub otrzymał grant w wysokości 5 tys. zł na realizację projektu, został zakupiony sprzęt do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, która jest zlokalizowana w Ośrodku Zdrowia w Łękawicy. Prowadzeniem wypożyczalni zajmuje się pani Magda Iwaniec. Z wypożyczalni mogą korzystać bezpłatnie wszyscy mieszkańcy Gminy Skrzyszów. Szczegółowe informacje, regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce poświęconej projektowi, a dane kontaktowe do p. Iwaniec można uzyskać u pielęgniarki w Ośrodku Zdrowia w Łękawicy. W ramach projektu została również opracowana broszura informacyjna, którą można otrzymać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Skrzyszowie lub pobrać z naszej strony internetowej.

Poprzez kolejne inicjatywy zmierzające do zebrania niezbędnych pieniędzy, Klub Kobiet Kreatywnych GRACJA sukcesywnie będzie powiększał ilość i rodzaj sprzętu rehabilitacyjnego dostępnego w wypożyczalni gdyż potrzeby w tym zakresie są ogromne. Wszystkie osoby dobrej woli prosimy o wsparcie. Nr rachunku bankowego, na który można wpłacać darowizny, dostępny jest na naszej stronie internetowej. Obecnie również prowadzona jest zbiórka makulatury, z której dochód zostanie przeznaczony właśnie na ten cel.