Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zobacz galerię..

Pomaganie innym z pewnością przynosi radość, radość osobie wspieranej ale również darczyńcy. Wszyscy doświadczamy w życiu różnych problemów i wiemy jak ważne jest wsparcie osób życzliwych, zarówno to duchowe jak i realne, materialne. Pomagać można i trzeba na wiele sposobów. Klub Kobiet Kreatywnych GRACJA od początku swojego istnienia już wielokrotnie podejmował ten ważny temat w ramach realizowanych inicjatyw. Pisaliśmy o tym i relacjonowaliśmy fotograficznie już wiele razy by zachęcić innych do działania bo dobro powraca. I warto po raz kolejny przypomnieć sobie słowa naszego najznakomitszego Rodaka – Świętego Jana Pawła II – „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Zobacz galerię...

W walentynkową sobotę 14 lutego 2015 roku w remizie OSP w Skrzyszowie już po raz drugi pod auspicjami kreatywnych babek z gminy Skrzyszów ponad sto osób miło, radośnie i sympatycznie spędziło wieczór. Wejściówką na bal był odpowiedni strój, a niezbędnym atrybutem dobry humor i wrażliwe serducho bo bal miał charakter charytatywny. I jednego i drugiego nie brakło tego wieczoru.